career-01-2020-11-29-12-48-07.png

Karrier

Szakembereink Európa számos különböző részéről csatlakoztak hozzánk. Számukra fontos a minőségi szolgáltatásnyújtás. A legfőbb célja közösségünknek: a fejlődés.
career-02-2020-11-29-12-49-49.jpg

Work for DBH

A DBH Group az egyik legdinamikusabban fejlődő üzleti szolgáltatást nyújtó és befektetésekkel foglalkozó vállalatcsoport a közép-kelet-európai régióban. Cégünk folyamatosan keresi az ambiciózus és lelkes új munkatársakat. Szeretne olyan nemzetközi vállalatnál dolgozni, ahol számtalan lehetőség vár Önre? Szeretne fejlődni azáltal, hogy lehetőséget kap képességei, tehetsége és érdeklődési területei használatára? Olyan munkahelyet keres, ahol kellemes légkörben dolgozhat fiatal kollégák között? A DBH az új lehetőségek és kihívások vállalata. Több országon átívelő nemzetközi környezetet és a csapatmunka lehetőségét biztosítjuk munkatársainknak. A személyes kezdeményezés fontos szerepet játszik munkatársaink és vállalatunk sikerében. Ha úgy gondolja, hogy megfelel a DBH által támasztott magas elvárásoknak, kérjük, tekintse meg a rendelkezésre álló állásajánlatokat, vagy küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a következő e-mail címre: hr@dbh-group.com

Toborzási folyamat a DBH vállalatcsoportban

A folyamat három szinten zajlik.
Ellenőrizzük, hogy a jelentkezés még aktuális-e, egyeztetünk az alapvető információkról és a résztvevők céljairól.
1
telefonhívás
A pályázó lehetőséget kap a bemutatkozásra. Bemutatjuk vállalatcsoportunkat és a megpályázott pozíciót. Ha a munkakör betöltéséhez az angol nyelv ismerete szükséges, akkor teszteljük a pályázó angol nyelvtudását is.
2
interjú
Megismerjük egymás szakmai céljait, valamint a pályázó képességeit. Ebben a körben írásbeli teszt megírására is sor kerülhet, azonban erről előzetesen tájékoztatjuk a pályázót.
3
interjú az üzletágvezetőkkel
A COVID-19 járványügyi helyzet miatt az interjúk lebonyolítására online kerül sor (elsősorban Skype for Business használatával). Amennyiben ez nem megoldható, akkor négyszemközti megbeszélésre kerül sor a Covid-protokoll betartása mellett.

Gyakornoki program

Szoros együttműködésben állunk különböző egyetemekkel és főiskolákkal. Örömmel fogadjuk a hallgatókat kötelező szakmai gyakorlat letöltése céljából, valamint duális képzés keretein belül is.

Munkakörülmények

Irodáink frekventált helyen találhatók, tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthetők és a parkolás is biztosított.

Beléptetési folyamat

A munkába lépéskor Ön ugyanolyan magas szintű figyelmet kap, mint a többi munkatársunk, ide értve a mentori támogatást és a szakmai vezető visszajelzését is.

GYIK

Olyan munkatársakat keresünk, akiknek legalább annyira fontos cégünk építése és személyes fejlődésük, mint nekünk.
Milyen hosszú a kiválasztási folyamat?
  • Első szint: telefonhívás. Max. 30 perc hosszú.
  • Második szint: interjú/Skype-interjú HR-osztályunkkal, max. 1 óra
  • Harmadik szint: interjú az üzletágvezetőkkel. Ebben a körben írásbeli teszt megírására is sor kerülhet (kb. 90-120 perc), azonban erről előzetesen tájékoztatjuk a pályázót.
Hogyan lépnek velem kapcsolatba? Telefonon vagy e-mailben?
Először megpróbálunk telefonon kapcsolatba lépni a pályázóval. Amennyiben a telefonhívás nem jár sikerrel, e-mailben tájékoztatjuk a jelölteket.
Mire számíthatok az interjú során?
Érdekel bennünket, hogy mennyire ismeri a pályázó vállalatcsoportunkat, milyen munkatapasztalattal bír, milyen a személyisége és mik a céljai.
Kell-e tesztet írnom?
Vannak olyan munkakörök, amelyben szükséges tesztet kitölteni. Erről azonban előre tájékoztatjuk a pályázót.
Elvárás-e az idegen nyelv használata?
Többnyire igen. Tájékoztatjuk arról, hogy melyik nyelvre lesz szüksége, valamint a nyelvtudás típusáról (írásbeli, szóbeli vagy mindkettő) és szintjéről.
Működik-e a vállalatcsoporton belül gyakornoki program?
Szoros együttműködésben állunk különböző egyetemekkel és főiskolákkal. Örömmel fogadjuk a hallgatókat kötelező szakmai gyakorlat letöltése, valamint duális képzés keretein belül is.

Kapcsolatfelvétel

Kérjük, küldjön üzenetet, és 24 órán belül kapcsolatba lépünk Önnel.