Karrier

Nyitott pozíciók

 DBH gyakornoki program

images

Cégcsoportunk aktívan részt vállal a fiatal tehetségek továbbképzésében, azzal a határozott céllal, hogy az ambiciózus pályakezdőknek megfelelő teret és lehetőséget biztosítsunk jövőbeli szakmai pályafutásuk kiteljesedéséhez. Gyakornoki programjaink a szükséges szakmai tapasztalatok megszerzésének kitűnő alapjai és kiváló lehetőséget biztosítanak számunkra a jövő szakembereinek felkutatására. Különböző projektmunkákon keresztül lehetőséget biztosítunk nyitott gondolkodású, szakmailag felkészült, fiatal pályakezdők számára, hogy betekintést nyerjenek vállalatunk üzleti tevékenységébe. A nálunk töltött idő alatt a gyakornokok értékes üzleti, szakmai tapasztalatokkal gazdagodhatnak, és fejleszthetik képességeiket, megismerkedhetnek cégcsoportunk folyamataival, kultúrájával.

Mit kínálunk a gyakornokainknak?
– szakmai fejlődési lehetőséget
– szakmai kihívást jelentő érdekes munkafeladatokat
– betekintést egy sikeres cég működésébe
– inspiráló munkakörnyezetet
– hasznos szakmai kapcsolatokat építése
Jelentkezés: gyakornok@dbh-group.com

Dolgozzon velünk!

career

A DBH Group kelet-közép-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő üzleti szolgáltatással és befektetéssel foglalkozó vállalata. Nyitottak vagyunk ambiciózus, lelkes, új munkatársak fogadására.

Szeretne egy folyamatosan növekvő nemzetközi cégnél dolgozni?
Szeretne tudásának, tehetségének, érdeklődési területének megfelelően fejlődni?

Olyan vállalatot keres, ahol kellemes környezetben, fiatal kollégák között dolgozhat?
A DBH az új lehetőségek és kihívások vállalata, nálunk biztosított nemzetközi környezet és a több országot is átívelő csapatmunka. Emellett az egyéni kezdeményező-készség is fontos szerepet kap munkatársaink és vállalatunk sikerében. Ha úgy gondolja, hogy megfelel cégünk elvárásainak, akkor tekintse meg aktuális állásajánlatunkat vagy küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a jelentkezes@dbh-group.com e-mail címre.

// ADDED ON 2017.04.21. by Enzo Angiulli