Értékesítő

Várunk értékesítőnek a DBH Serviced Office csapatába!

A DBH Serviced Office csapatába keresünk napi 4 órás részmunkaidőbe ingatlan értékesítési és bérbeadási tapasztalattal rendelkező kollégát.

Feladatok:

  • a cég szolgáltatásainak értékesítése, népszerűsítése, ismeretségek növelése (irodahelyiségek, tárgyalók, virtuális irodák, egyéb az irodákhoz tartozó üzleti szolgáltatások);
  • új ügyfelek felkutatása;
  • kapcsolattartás ügyfeleinkkel;
  • tárgyalások, találkozók megszervezése potenciális ügyfelekkel;
  • az irodahelyiségek, szolgáltatások személyes bemutatása, potenciális ügyfelek körbevezetése az irodában;
  • ajánlatok készítése és kiküldése leendő ügyfelek számára;
  • kiküldött ajánlatok utánkövetése;
  • kapcsolattartás ingatlanirodákkal, ingatlan közvetítő cégekkel;
  • részvétel a cég marketing és sales stratégiájának kialakításában;
  • adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség;
  • legalább 3-5 év értékesítőként szerzett tapasztalat;
  • ingatlan értékesítés, bérbeadás, serviced office területén szerzett tapasztalat elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez;
  • az angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban;
  • proaktív, csapatmunkára képes személyiség;
  • önálló munkavégzés;

Jelentkezni önéletrajzzal a hr@dbh-group.com e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye

DBH Serviced Office budapesti irodái

// ADDED ON 2017.04.21. by Enzo Angiulli